Pro české zájemce poskytujeme trvalý pobyt (trvalé bydliště, registrační adresa, evidenční adresa) v Brně ve vlastní nemovitosti.

Ceny trvalého pobytu:

  • jednorázový poplatek 5.000,- Kč
  • pravidelný roční poplatek 3.600,-Kč/rok (300,- Kč/měs.)
  • jednorázový poplatek 250,- Kč za ověřený souhlas s trvalým pobytem a výpis z katastru nemovitostí.

Ověřený souhlas s trvalým pobytem a výpis z katastru nemovitostí  obdržíte  po uhrazení jednorázových poplatků, roční částky a podepsání smlouvy. Cena je včetně avízování doručené pošty do společné schránky. Přesto doporučujeme si zřídit datavou schránku pro fyzické osoby nepodnikající.  Za příplatek 100,- Kč/m lze zřídit vlastní schránku s klíčem.

Se souhlasem a výpisem z katastru nemovitostí pak navštívíte  Magistrát města Brna, Husova 5, Brno a tam provedete změnu trvalého bydliště na jejich formulář.

Změna místní příslušnosti:

Změnu trvalého pobytu byste měli ohlásit do 15 dnů úřadům např. dosavadnímu finančnímu úřadu. Více na adrese: www.sagit.cz . Také si změnit trvalý pobyt v OP, na zdravotních pojišťovnách, ŽÚ a dalších úřadech, aby byli informováni o změně a např. pošta Vám byla doručována na naši adresu.

Pokud chcete současně také virtuální místo podnikání, tak Vám poskytneme slevu ve výši 20% z ročního poplatku trvalého pobytu.

Další informace získáte na našich kontaktech nebo HOTLINE.

 

Nabízíme také krátkodobý levný pronájem prostor pro soukromé a firemní oslavy a večírky v Brně např. na Silvestr apod. a  také krátkodobé ubytování.